سلام شوهرم بسیار دروغگو و پنهان کار و دهن بین و سردمزاج ا

پرسش

سلام

شوهرم بسیار دروغگو و پنهان کار و دهن بین و سردمزاج است.دایم پشت سر من بدگویی میکند بارها بین من و خونوادش اختلاف و دعوا انداخته و همیشه مخالف نظر من تصمبم میگیرد هرجا که بخواهد بدون من و با مادرش سفر میرود و افکار خاص دارد که توضیحش بسیار طولانی مبشود.بعنوان مثال اصلا مایل به سکس و معاشقه نیست چون خیال میکند بااین کار بدنش ضعیف میشود و زودتر پیر و ناتوان میشود در حالی که مادرش را بغل میکند و سینه اش را ماساژ میدهد و من بیزارم ازین مساله زشت.. جلو خواهر بزرگتر ازخودش و مادرش لخت لخت می آید و اصلا برایش مهم نیست و خیلی مسایل ریز و درشت دیگر..

بااینکه ازدواج دومم است و هردو بار دوره عقد بود میخواهم جدا بشوم ولی سوالم اینست که چطور میتوانم طلاق بگیرم که هم مهریه بگیرم و هم شوهرم طلاقم را امضا کند؟

چون میگوید اگر مهریه بگیزی طلاقت نمیدهم.

پاسخ داده شده و منتظر کاربر 0
maryam 3 ماه 110 نمایش 0

پاسخ ها ( 2 )

  1. مریم خانم ماهم دقیقا درگیر همین مشکلیم یعنی اخلاق پدرم خیلی شباهت به اخلاق همسر شما داره و حالا پدر و مادرم میخوان از هم جدا بشن و زندگی من و نامزدم هم کلا رو هواست…من برا تو دعا میکنم توام برا ما دعا کن….خدا به همه مون کمک میکنه ان شاء الله

  2. باسلام،برای طلاق باید دلایل قانع کننده ای داشته باشید که در قانون امده است در غیراینصورت نمیتوانید از همسرتان طلاق بگیرید مگر اینکه باهم توافق کنید و طلاق توافقی بگیرید.

    برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید از تلفن ثابت خود با 9099071439 تماس بگیرید.
    برای مشاوره حقوقی از موبایل خود نیز می توانیدیک بسته مشاوره حقوقی را از لینک زیر انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
    مشاوره حقوقی تلفنی با موبایل پرداخت آنلاین

    پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران حقوقی ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره حقوقی ارائه می دهد

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse