ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. شما یک لینک را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد که با آن می توانید پسورد جدیدتان را ریست کنید.

ورود

ثبت نام کنید

با ثبت نام می توانید تمامی پرسش ها را مدیریت کنید، اگر اشکالی در یک پرسش بوده آنرا ویرایش کنید، و از تمامی مزیت های یک کاربر عضو بهرهمند شوید.

طلاق

بر اساس شواهد و تجربه وکلا اولین علت اصلی طلاق در ایران، نداشتن شناخت مناسب زن و شوهر از همدیگر  پیش از ازدواج می باشد. به عبارتی دیگر خانواده و خود فرد نسبت به خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی و رفتاری شریک آینده زندگی‌اش شناختی ندارد.

دلیل دیگر طلاق در جامعه‌ ایران‌ نداشتن تفاهم و عدم توانایی زن و شوهر در گفتگو کردن است. متاسفانه از هر 10 زوج، کمتر از 3 زوج توانایی گفت‌ وگو کردن به شیوه مناسب را دارند. باید به این مسئله توجه داشت که وقتی نتوان با گفت‌ وگو به حل مسئله‌ای پرداخت، مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد.

درباره nastaran

نظر ( 1 )

  1. با سلام من ملکی دارم وکالتی که نصف آن به نام همسرم می باشد همسرم خواهان فروش خانه می باشد تا سهم خود را ازخانه بردارد آیا بعد از گرفتن سهم خود می تواند سهم من را بعنوان مهریه از من طلب کند ؟طبق قانون اگر اینگونه باشد من چگونه ودر کجا زندگی کنم؟

Leave a reply