ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبورتان را فراموش کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. شما یک لینک را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد که با آن می توانید پسورد جدیدتان را ریست کنید.

ارسال پرسش

ورود

ثبت نام کنید

با ثبت نام می توانید تمامی پرسش ها را مدیریت کنید، اگر اشکالی در یک پرسش بوده آنرا ویرایش کنید، و از تمامی مزیت های یک کاربر عضو بهرهمند شوید.

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 24 ساعته

خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی

مشاوره حقوقی ملکی (مالکیت)

دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند. در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود. از موضوعات مثل دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند.

مشاوره حقوقی دعاوی خانوادگی

در مبحث مشاوره حقوقی خانواده ، ابتدا تعریفی از دعاوی خانوادگی ارائه می دهیم.منظور از دعاوی خانوادگی در قانون، دعاوی مدنی بین زن و شوهر و فرزند و اجداد پدری و وصی و قیم است. دعاوی خانوادگی مربوط به جهیزیه و مهریه زن، حجر، اولاد و امور حسبی ناشی می شوند.

مشاوره حقوقی حضانت فرزند

من یک بلوک متن هستم. برای ویرایش این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

مشاوره حقوقی طلاق

قوانین و حقوق مربوط به موضوع طلاق و ازدواج و دانستن تکالیف و حقوق هر یک از طرفین سبب می شود که تصمیم گیری و اقدامات خود را با شناخت بهتری انجام دهند. مشورت با مشاوره حقوقی طلاق و همچنین مشاور حقوقی ازدواج، قبل از اقدام، توصیه می شود.شرایط طلاق هنگامی بوجود می آید که زندگی برای یکی از طرفین غیر قابل تحمل شود.

مشاوره حقوقی مهریه

مهریه یکی دیگر از زیر مجموعه های حقوق خانواده می باشد. یکی از اصلی ترین مسائل مطرح در ازدواج و حقوق زن، مهریه است. اسلام مهریه زن را به رسمیت شناخته است و شرایطی برای آن در نظر گرفته است.

مشاوره حقوقی مهریه تلفنی

مهر عندالمطالبه بوده و زوجه به محض عقد ازدواج، مالک مهر می باشد و از نظر قانونی بر مرد تحمیل می شود. هنگام عقد، مقدار مهریه به توافق طرفین معین می گردد.

مشاوره حقوقی تغییر آدرس شرکت

منظور از تغییر آدرس شرکت، محل کنونی قرارگرفتن شرکت است که در اساسنامه قید شده است. در هنگام ثبت یک شرکت لزومی ندارد آدرس شرکت در مکان تجاری باشد.

تغییر نام شرکت

اشخاص حقوقی می توانند نام خود را تغییردهند. در تغییر نام شماره و تاریخ ثبت شرکت بدون تغییر خواهد بود. این تغییر از دسته تغییرات در اساسنامه بوده و در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده در صورتجلسه تنظیم می شود.

پلمپ دفاتر قانونی

تمام شرکت ها مشمول قانون مالیات بایستی دفاتر قانونی خود را جهت ثبت تمام فعالیت های مالی خود، برای مشخص نمودن فعالیت های مالی که سالیانه انجام می دهند را از سازمان امور مالیاتی تحویل بگیرد.