با سلام و وقت بخیر… درخصوص پرونده ای نیاز به مشاوره و راه

پرسش

با سلام و وقت بخیر…
درخصوص پرونده ای نیاز به مشاوره و راهنمایی درست توسط شخص باتجربه نیاز داریم.
13 تیر ماه یعنی حدود 3 هفته پیش مادرم با زن همسایه به صورت لفظی درگیر شد.در این بین دختر اون خانم به دفاع از مادرش از منزل به طرف مادر بنده حمله ور شده و مادرش هم به دنبال دخترش…مادرمو از ماشین بیرون آورده و 2 نفری به شدت کتک میزنن که موجب درگیری شده و با دخالت دیگر همسایه ها جدا شدند.
بلافاصله با مأمور 110 تماس گرفتم و گزارش دادم و طی 1 ساعت استشارنامه پر کردیم هم پدرم هم مادرم از خانم همسایه و دخترش شکایت کردند.
چون مادرم از ناحیه گردن آسیب شدید دید، به پزشکی قانونی مراجعه کرده و در این خصوص 6 مورد آسیب دیدگی و دیسک گردن و خراشیدگی و کبودی و …تشخیص داده شد و پرونده راهی دادگاه.
از طرفی دیگر وقتی به گوش خانم همسایه رسید که ما پیگیر قضایا هستیم و ترس از اینکه به مادرم صدمه زدند(2نفری) و اینکه از هر دوی آنها شکایت شده،بعد از حدود 2 هفته پیگیر قضایا شد و از مادر و پدرم شکایت کرده!
نکته بحث برانگیز اینجاست که از پدر بنده شکایت دروغین کرده در خصوص اینکه پدرم رو این خانم دست بلند کرده و در این مورد هم 2 شاهد دروغین به کلانتری معرفی کرده که شهادت بدن پدر بنده این خانم رو کتک زده!!
در صورتی که پدرم حتی نزدیک این خانم هم نشد و حین درگیری ،هم من و هم پدر داخل منزل بودیم و از سروصدا بیرون رفتیم و تا اون موقع همسایه ها جداشون کرده بودن و اون خانم و سمت خونش بردن.
سوال ما این هست که چطور میتونیم ادعای این خانم رو ثابت کنیم که دروغه و از اونجایی که شاهد دروغین برده این قضیه نگران کننده هست.چطور اعاده حیثیت کنیم و ثابت کنیم شاهدین دروغ میگن؟
تا اینجای کارما همه مراحل رو طبق حقیقت جلو رفتیم نه با دروغ.پس اصلا حق ما نیست با اینکه مادرم آسیب دیده مجبور به رضایت باشیم.چون دلیل شکایت این خانم از پدر جانباز من، تنها ترسوندن و گرفتن رضایت هست.
اگه میشه راهنماییمون کنید ممنون.

پاسخ داده شده و منتظر کاربر 0
badri 2 سال 190 نمایش 0

پاسخ ( ۱ )

 1. باسلام شما می توانید شاهد های خودتان را ببرید که این ها دروغ گفتند و این ادعارو رد نمایید ولی بازهم باید مدارک انها چیست و چه ادعایی دارند با چه مستنداتی.

  برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید از تلفن ثابت خود با 9099071439 تماس بگیرید.
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش می توانید با شماره 02145116385 تماس بگیرید.
  برای مشاوره حقوقی از موبایل خود نیز می توانیدیک بسته مشاوره حقوقی را از لینک زیر انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
  مشاوره حقوقی تلفنی با موبایل پرداخت آنلاین

  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران حقوقی ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره حقوقی ارائه می دهد

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )