تخلیه ملک تجاری

پرسش

با سلام . یک ملک تجاری در سال 1357 با اجاره نامه رسمی به مدت 2 سال اجاره داده شده است . از آنموقع تا کنون این مغازه در تصرف ورثه مستاجر می باشد . میخواستم ببینم که با توجه به اینکه این ملک در شهر هشتگرد بوده آیا مشمول قانون روابط موجر و مستاجر سال56 میشود یا خیر ؟ ( با توجه به ماده 31  قانون روابط موجر مستاجر سال 56 که بعضی شهرهای تصریح شده در آن را مشمول آن میداند که هشتگرد جز آنها نیست . )

و با این اوصاف میتوان به صرف انقضای مدت اجاره درخواست تخلیه نمود یا اینکه باید صرفا طبق مواد 14و15 قانون سال 56 تقاضای تخلیه کرد .

در یک کلام چگونه میتوان مستاجر را بیرون کرد ؟

0
شهاب 4 ماه 38 نمایش 0

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )