خودرو

پرسش

ارسال پرسش حقوقی رایگان در این قسمت، مشاوره حقوقی آنلاین رایگان، هر پرسش حقوقی دارید اینجا بنویسید تا پاسخ آنرا برای شما ارسال کنیم…

با سلام روز پنجشنبه ششم تیر ماه برای خرید خودرو به یکی از دفاتر فروش خودرو سایپا که خودش را نمایندگی رسمی اعلام میکرد مراجعه کردم . پس از تکمیل فرمهای مربوطه و ثبت در سیستم سایپا از من مبلغی را بابت تکمیل این فرمها گرفت .

دفتر مذکور قبلاً به من گفته بود که خودرو را یک روزه تحویل میده ، و از آنجاییکه روز پنجشنبه بود تحویل خودرو رو موکول کرد به روز یکشنبه ، روز یکشنبه بنده از چند نمایندگی رسمی دیگر برای اطمینان از مبلغ اعلام شده سوال کردم و آنها مبلغ پایینتری رو به من گفتند . من از اونجایی که اون دفتر فروش مبلغی رو از من اخذ کرده بود به آنجا مراجعه کردم برای تحویل خودرو و اونها متاسفانه حاضر به تحویل خودرو با مبلغی که پنجشنبه گفته بودند نشدند ، و من به اونها گفتم خوب پولمو پس بدید که از دادن پولم امتناع کردند .چون میگفتن ما الان ثبت نام کردیم و اگه بخواین پولتو بدیم باید خسارت بدی .

حالا من میخواستم ببینم چی کار باید بکنم .ضمن اینکه مدرک خاصی هم ازشون ندارم .به غیر از پرینت حسابی که براشون پول واریز شده .

0
داود پشوتن 9 ماه 66 نمایش 0

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )