دلیل ارجاع حکم تبرئه بعد از دو سال به دادگاه صادر کننده؟

پرسش

سلام . بنده یک پرونده ای تحت اتهام تسهیل در دسترسی به محتوای مستهجن در تاریخ 28/04/96 داشتم قابل ذکر است که بنده تنها واسط پرداخت اینترنتی بوده و درگاه پرداخت ارائه میدادم که توسط یک سایت دانلود فیلم مورد سو استفاده قرار گرفت و این پرونده برای من اسجاد شد. این پرونده از تهران به شهرستان ما یعنی لاهیجان ارسال شد و به یکی از شعب بازپرسی ارجاع شد. پس از حضور در شعبه بازپرسی و قراردادن تامین مالی ( 5 میلیون تومان) پرونده جهت صدور حکم به دادگاه عمومی انقلاب ارجاع شد و با حضور در این دادگاه و ارائه دفاعیات حکم تبرئه توسط قاضی صادر شد. پس از آن بعد از گذشت چند ماه که برای آزادسازی وثیقه مالی به شعبه بازپرسی مراجعه کردم اعلام کردند که پرونده مجددا برای تهران ( دیوان عالی) ارسال شده و حکم صادره توسط قاضی دادگاه انقلاب مورد تایید بازپرس نبوده است!
امروز در تاریخ 18/04/98 بعد از دوسال پیامکی مبنی بر اینکه پرونده شما به شعبه 7 دادیاری دادسرای ناحیه 31 تهران ارجاع داده شد آمده و هیچ اطلاعاتی از این پرونده در ثنا نیز موجود نیست!
با توجه به بعد مسافت امکان حضور در این شعبه جهت بررسی دلیل ارجاع این پرونده نیستم.
ممنون خواهم شد اگر دلیل این قضیه را برای من روشن کنید و چرا حکم تبرئه مورد اعتراض بازپرس قرار گرفته و معنای ارجاع به شعبه صادر کننده پرونده بعد دو سال چه هست؟
با تشکر از شما

0
gidgid 11 ماه 73 نمایش 0

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )