سلام اینجانب به مدت 4 سال است که یک مغازه اجاره کردم و تو

پرسش

سلام
اینجانب به مدت 4 سال است که یک مغازه اجاره کردم و تو این چهار سال اداره مالیات حدود 7 میلیون تومان برای من مالیات بریدن آیا صاحب ملک این اجازه را دارد پول پیش من راکه مبلغ 3 میلیون تومان است نزد خود نگه دارد و گفته تا تصفیه حساب نکردی با اداره مالیات ما به شما پولی پرداخت نمی کنیم این مالیات به اسم بنده صادر شده است و من هر جای این دنیا برم با اداره مالیات طرف هستم ایا صاحب مغازه این اجازه را دارد که پول پیش من را نزد خود نگه دارد . آیا من میتوانم از طریق قانونی پول خود را دریافت کنم یا نه صاحب مغازه من حتی میگه باید نقدی مالیاتتو پرداخت بکنی نمی توانی اقساط کنی حالا بنده موندم اگه صاحب مغازه پول پیش به من نده دیگر نمی توانم جایی برای خود اجاره کنم و شغل و در امد من به خطر می افته من به صاحب مغازه و اداره مالیات گفتم دستم خالیه می توانم مالیات خود را اقساط پرداخت کنم . تورا به خدا بنده را راهنمایی کنید . نمی دانم چیکار کنم سر در گم موندم . بنده وقتی ندارم یک هفته صاحب مغازه به بنده فرصت داده .
اگه صاحب مغازه بخواد حکم تخلیه بگیره می تونه یا نه معمولا حکم تخلیه برای مغازه چقدر زمان میدن تا حکم برای من . ممنون میشم زودتر جواب اینجانب را بدهید .

پاسخ داده شده و منتظر کاربر 0
رمضانی پور 2 سال 170 نمایش 0

پاسخ ( ۱ )

 1. باسلام،حرفی که صاحب مغازه به شما می زند قانونی نیست و مالیات شما ربطی به ایشان ندارد و برای گرفتن حکم تخلیه حدودا ۱۵الی۳۰روز وقت میبرد.

  برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید از تلفن ثابت خود با 9099071439 تماس بگیرید.
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش می توانید با شماره 02145116385 تماس بگیرید.
  برای مشاوره حقوقی از موبایل خود نیز می توانیدیک بسته مشاوره حقوقی را از لینک زیر انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
  مشاوره حقوقی تلفنی با موبایل پرداخت آنلاین

  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران حقوقی ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره حقوقی ارائه می دهد

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )