سلام…خسته نباشید من دختری رو دوست دارم باهاش ازدواج کنم.

پرسش

سلام…خسته نباشید
من دختری رو دوست دارم باهاش ازدواج کنم. او هم راضی است. پدرش زمانی ک داستان ما را فهمید مقاومت کرد و با او بدرفتاری کرد. ولی ما هنوز اسرار داریم. بنده پشت تلفن با پدرشون صحبت کردم ک مکالمه ضبط شده است. از طرف خود ایشان ک به دست من رسید. من با ایشان مودبانه و خوب صحبت کردم و منطقی ازشون درخواست کردم ولی ایشان با توهین و کلمات بد با من صحبت کرده و در اخر الکی گفتن ک هیچ مشکلی نیست فقط الکی دوست ندارم بدم بهت.
میخواستم بدونم اگر دختر خانوم اسرار کند تا حدی ک پدر عصبانی شده و او را کتک بزند و زندانی اش کند( دانشجو است) میشود کاری کرد؟ شنیده ام ک اگر من مشکلی نداشته باشم از نظر جسمی و اخلاقی و… میشود شکایتی کرد ک پدر صلاحیت اجازه دادن ندارد. کلا میخواستم بدونم چه کار هایی میتوانم بکنم. اگر پدرش زندانی اش کرد و من دسترسی نداشتم چی؟ ممتون میشم کامل راه های پیش رومو بهم بگید. ممنون

پاسخ داده شده و منتظر کاربر 0
aliajbiy 7 ماه 63 نمایش 0

پاسخ ( 1 )

  1. باسلام،شما سمتی ندارید که اگر دختر را زندانی کردن شکایت کنید مگر اینکه دختر خودش شکایتش را مطرح کند و تنها را براب شما این است که ازطریق دادگاه اذن ازدواج را بگیرید درصورتی که مشکلی وجود نداشته باشد دادگاه این اذن را به شما می دهد .

    برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید از تلفن ثابت خود با 9099071439 تماس بگیرید.
    برای مشاوره حقوقی از موبایل خود نیز می توانیدیک بسته مشاوره حقوقی را از لینک زیر انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
    مشاوره حقوقی تلفنی با موبایل پرداخت آنلاین

    پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران حقوقی ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره حقوقی ارائه می دهد

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse