سلام.خسته نباشید.زن بنده با اتهام زنی به بنده مبنی بر ایراد

پرسش

سلام.خسته نباشید.زن بنده با اتهام زنی به بنده مبنی بر ایراد صدمه بدنی از بنده شکایت کردند.چگونه اثبات کنم دروغ میگوید؟لازم به ذکر است که زن بنده ۴بار بدون اجازه بنده و توسط پدرشان از خانه من خارج شده و به همرا پدرشان که باهماهنگی همدیگر این کار را کردند و پدرشان با امدن جلوی خانه ما ایشان را از خانه بنده بردند.و مانع تمکین زن بنده شدند.

همچنین در اخرین باری که زن بنده از منزل ما بدون اجازه خارج شده است سند ازدواج را ربوده و با خود برده است و بنده متوجه نشدم که چه زمانی از خانه خارج شده بود.البته چون در شب اقدام به این کار کرد بازهم توسط پدرشان اقدام به این کار کردند.پدرشان شخصی بازاری و دارای سابقه زندان ومحکومیت هستند.

و اخرین باری که زن بنده به خانه پدرشان رفت ۱۱ نفر از فامیل را واسطه قرار داده که برگردد و تمکین کند ولی پدرشان اجازه ندادند و به خانه برنگشتند.و به خانواده زنم هم گفته شد که در صورتی که  کوچکترین اسیب به زن من در خانه شما وارد شود مسیولیت ان بر عهده شماست چون مانع تمکین زن و برگشت به خانه میشوید.

اخیرا زن بنده به دروغ وبا  اتهام زنی از بنده شکایت مبنی بر ایراد صدمه بدنی کردند .لذا از شما تقاضای راهنمایی جهت اثبات این دروغ را دارم.با تشکر

پاسخ داده شده و منتظر کاربر 0
admin 2 سال 160 نمایش 0

پاسخ ( ۱ )

 1. باسلام،هرشخصی که ادعایی دارد خودش باید ادعاش را ثابت نماید در این مورد هم همسرتان خودش باید مدارکی مبنی بر ضرب و شتم ارائه دهند.

  برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید از تلفن ثابت خود با 9099071439 تماس بگیرید.
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش می توانید با شماره 02145116385 تماس بگیرید.
  برای مشاوره حقوقی از موبایل خود نیز می توانیدیک بسته مشاوره حقوقی را از لینک زیر انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
  مشاوره حقوقی تلفنی با موبایل پرداخت آنلاین

  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران حقوقی ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره حقوقی ارائه می دهد

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )