سلام و عرض ادب. بنده ۳۷ سا

پرسش

سلام و عرض ادب.
بنده ۳۷ سال دارم و شغل من خرید و فروش خودرو بود و حال مدتی هست به دلیل فسادی که گریبان ایران را گرفته است منم بیکار شده ام.
خلاصه اینکه ساکن منزل پدری هستم و کلا” ۵ نفر هستیم و من فرزند اول هستم و ۲برادر دیگر که هر دو معتاد هستند و بیکارن و قوق العاده بی شخصیت و بی تربیت هستند که در هیچ جا و مکانی رعایت ادب و تربیت و احترام به دیگران را رعایت نمیکنند و فوق العاده بد دهن هستن.
حتی در مواردی که به دلیل تمام شدن صبر من و پدرم پیش آمده که بگومگو کردیم شروع میکنند رکیک ترین فحشها را به من و پدرم میدهند و حتی غیر از اینکه چندین مرتبه با من درگیر شده اند با پدرم هم درگیری فیزیکی داشتند.
متأسفانه پدرم و مادرم از این ۲بچه بی شخصیت ترس دارند و اصلا” خود را با آنها روبرو نمیکنند تا بلکه تذکری بدهند یا هر چیز دیگر که باعث شود این ۲ عوضی به جای خودشان بنشینند و کاری به افراد دیگر خانه نداشته باشند.
در این میان مشکل بنده این است که این ۲نفر زمانهایی که من در اتاقم هستم زمانهایی که پدر و مادر بیرون هستند یا زمانهایی که خواب هستن این ۲ نفر مرتب و پشت سرهم خیلی خیلی آرام به پشت در اتاق می آیند و شروع میکنند به فحاشی کردن طوری که پدر و مادرم متوجه نمیشوند و هرچه هم به پدر و مادر میگویم که اینها مرتب در حال آزار من هستند فکر میکنند که دروغ میگم.
در حال حاضر خیلی خیلی خیلی زیاد اعصابم بهم ریخته است و طوریکه گاهی با خودم میگم برم و بلایی سرشان بیاورم و از شرّ این ۲ انگل راحت بشم ولی باز خودمو کنترل میکنم.
گاهی آنقدر زیاد به من فشار عصبی وارد میکنند که اشکم درمیاید و دیگه واقعا” کم آوردم و نمیدونم چکار کنم.
شما میتونید راهنماییم کنید که چگونه از طریق دستگاه قضایی میتونم از دست این ۲ انگل راحت بشم و حتی اگرم امکان مجازاتشان هم وجود داشته باشد بنده تا آخرش هستم.
نکته خیلی خیلی مهم اینکه اگر لازم باشد که از طرف شما تماس تلفنی با بنده گرفته بشود باید بگم چونکه هر زمان بنده تماس تلفنی داشته باشم این ۲ نفر گوش می ایستند تا ببینند من چه میگویم یا با چه کسی حرف میزنم.
اگر واجب به تماس بود لطفا” ابتدا پیام کوتاه بدهید تا بنده از خانه بزنم بیرون تا بتونم راحت صحبت بکنم.

منتظر جواب شما هستم.
با تشکر..

پاسخ داده شده و منتظر کاربر 0
D.R.B 2 سال 353 نمایش 0

پاسخ ( ۱ )

 1. باسلام،خیر نمی توانید اقدام قانونی ای انجام بدهید چون جرمی مرتکب نشده اند مگر اینکه بتوانید فحاشی این دو را اثبات نمایید و از برادرانتان شکایت فحاشی کنید ولی باید دلایلتان کافی باشد وگرنه در صورت عدم اثبات می توانند از شما ادعای حیثیت نمایند.

  برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید از تلفن ثابت خود با 9099071439 تماس بگیرید.
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش می توانید با شماره 02145116385 تماس بگیرید.
  برای مشاوره حقوقی از موبایل خود نیز می توانیدیک بسته مشاوره حقوقی را از لینک زیر انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
  مشاوره حقوقی تلفنی با موبایل پرداخت آنلاین

  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران حقوقی ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره حقوقی ارائه می دهد

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )