معاملات

پرسش

با سلام
بنده طی مبایعه نامه در تاریخ 22/03/1397 ششدانگ یک دستگاه کامیون رو خریداری نموده ام که طبق مبایعه نامه رسمی نمایشگاه مقرر بوده سند کامیون فوق حداکثر یک ماه پس از انجام معامله بنام اینجانب واگذار گردد پس از انجام معامله بنده کل مبلغ حتی کمیسیون نمایشگاه و هزینه سند رو هم به حساب نمایشگاه ریختم و کامیون رو با بیمه نامه تحویل گرفتم، اما متاسفانه هنوز فروشنده و نمایشگاه از تاریخ مقرر 31/4/1397 که حدکثر زمان تنظیم سند بوده راضی به انتقال سند نیستن. مدارک برای کار کردن ماشین رو هم نمیدن بهم .ماشین از اون موقع که اوردمش ناچارا تو یه پارکینگ شبانه روزی هستش.
چندین بار حضوری مراجعه کردم. اظهارنامه قضایی فرستادم. به اتحادیه صنف نمایشگاه داران شکایت کردم اما هنوز دستم به جایی بند نیست .
الان شخص ثالثی ادعا کرده که مالک کامیون هستش و رفته از فروشنده و بنده به جرم ” فروش مال غیر و خیانت در امانت ” شکایت کرده و بازرپرس هم قرار جلب دادرسی صادر کرده برای من و فروشنده.
اولا میخواستم بدونم ایا من در این معامله جرمی مرتکب شدم؟؟؟ و محکوم میشم
و ثانیا من چکار باید انجام بدم برای رسیدن به حق خودم
توضیح دیگه اینه که: موقع خرید من اصل مدارک کامیون رو من دیدم . اما قولنامه ی که بنام فرشنده باشه ندیدم و ضامن مدارک و انتقال سند خود نمایشگاه شدن و ایشون حتی دستنویس زیر قولنامه ضمانت انتقال سند رو کردن و 50درصد پول رو هم به حساب کسی که من کامیون رو ازش خریداری کردم پرداخت کردن و رسید دارن و الباقی رو منوط به تسویه دارایی و شهرداری و .. پیش خودشون نگه داشتن .(فک میکنم علت این مسئله نوسان بازار و گرون تر شدن کامیون هستش چون مالک اصلی(شاکی) و فروشنده به من فامیل درجه 1 هستن)

0
vahidgeo 11 ماه 62 نمایش 0

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )