من و همسرم سال 79 ازدواج کردیم و دو فرزند داریم که فرزند کوچ

پرسش

من و همسرم سال 79 ازدواج کردیم و دو فرزند داریم که فرزند کوچکم 14 ماهه است. زندگی ما فراز و نشیب زیادی داشت. سال 89 همسرم اذیت می کرد. درب منزل راقفل کرد و من بیرون خانه ماندم. از او شکایت کردم که محکوم شد. مهریه را اجرا گذاشتم و در خواست اعسار کرد. و پس از آن هیچ پرداخت  نکرد. 8 سال باز هم با هم زندگی کردیم. حدود یک سال قبل پس از جدل فراوان و بی نتیجه ماندن ریش سفیدی، من و بچه ها را به منزل برادرم(شهر دیگری) برد و بدون ما برگشت. دو روز منزل پدرم رفتم و خودم به منزل برگشتم. آخر هفته به بهانه ای ما را به زور برد منزل پدرم(آن هم در شهری به فاصله 70 کیلومتری) و گفت من دیگه نمی خوام با او زندگی کنم. گذاشت و رفت. طی حدود یکسال اصلا سراغ فرزندانش را هم نگرفت. مهریه را با همان پرونده قبلی اجرا گذاشتم. نفقه هم در حال پیگیری است اما تاکنون چیزی دریافت نکردم.
او سه آپارتمان دارد. هر سه ساخت خودش(شهری در شمال) زمینی هم داشت که فروخت و یک تاکسی دارد. امروز بازداشت و به زندان منتقل شده.
او مدعی است هیچ چیزی ندارد. دادگاه گفته باید 72 سکه را بپردازد و هنوز تقاضای تعدیل نکرده. سه آپارتمان را به نام برادرانش کرده. هر چه دارد به نام مادر و برادرش شده. از حدود 12 سال قبل هم چیزی به نام خودش ندارد. خواستم راهنمایی بفرمایید که چگونه می توانم به حقم برسم؟
آیا مدارک جزئی از فروش را به دادگاه ارائه نمایم؟
از طرفی برادرانش می توانند هر سه واحد را بفروشند و چیزی دستم نباشد. به نظر می آید زندان را به پرداخت پول ترجیح می دهد.
آیا می توانم به منزلی که یکسال است نرفتم و هنوز جهیزیه ام آنجاست بروم؟
آیا می توانم قفل منزل را عوض کنم؟
آیا می توان تاکسی را فروخت؟

پاسخ داده شده و منتظر کاربر 0
ahmadiasoor 2 سال 186 نمایش 0

پاسخ ( ۱ )

 1. باسلام،اگر مدرکی دارید که نشان دهد ایشان منزل را صوری به نام برادرش زده می توانید مدارک را ارائه دهید تا معامله را باطل نماید البته این هم باز بستگی به سال به نام زدن دارد که باید بررسی شود به منزلتان هم می توانید بروید ولی قفل درب را نمیتوانید عوض کنید،پیشنهاد میکنم با مشاوران ما مشاوره بگیرید برای انجام کار چون نمیشود در نوشته توضیح کامل داد.

  برای مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید از تلفن ثابت خود با 9099071439 تماس بگیرید.
  برای ارتباط با بخش فروش و راهنمایی در سفارش می توانید با شماره 02145116385 تماس بگیرید.
  برای مشاوره حقوقی از موبایل خود نیز می توانیدیک بسته مشاوره حقوقی را از لینک زیر انتخاب کنید و آنلاین پرداخت کنید
  مشاوره حقوقی تلفنی با موبایل پرداخت آنلاین

  پس از سفارش و پرداخت آنلاین یکی از مشاوران حقوقی ما با شما تماس خواهد گرفت و مشاوره حقوقی ارائه می دهد

پاسخی ارسال کنید

Browse
Browse

پایتخت ایران را به فارسی در این فیلد بنویسید؟ ( تهران )